Виготовлення ключів Abloy Protec 2 в Україні

Авторизований сервіс-центр магазину «Добрий дім», офіційного постачальника циліндрів Abloy, виконує копіювання ключів механізмів Protec і Protec 2. Роботи здійснюються на фірмових верстатах компанії Abloy.

Сервіс-центр знаходиться в Одесі, але якщо вам нема де замовити дублікати ключів, або ви не довіряєте фахівцям найближчого сервісу, то ви можете відправити свою картку власника циліндра «Нової поштою» в «Добрий дім», де виготовлять необхідну кількість дублікатів, після чого ключі разом з картою тим же способом відправлять вам. Транспортні витрати оплачує власник циліндра.

логотипи

Сервіс-центр існує понад 20 років і є членом Української федерації «Локсмайстер», що об'єднує сервісні служби, які надають високоякісні послуги в сфері замково-дверних робіт. «Добрий дім» також має сертифікат SPV Company LTD, що надає право обслуговування циліндрів Abloy і виготовлення дублікатів ключів цієї компанії.

Що потрібно для замови дублікатів Proec 2


Для замовлення дублікатів вам обов'язково потрібно мати картку власника механізму — ключі Protec 2 захищені від вільного копіювання, тому без картки копіювання ключів не виконується.

Якщо картка у вас є, то вам необхідно зв'язатися з персоналом сервіс-центру за телефонами цього сайту. Після уточнення замови, ви надсилаєте карту в сервіс-центр. Карта містить код ключів для виготовлення потрібної кількості копій, які потім відправлять вам разом з картою.