Майстер-системи з циліндрів Abloy Protec 2

Конструкція циліндрів Abloy дозволяє збирати на їх базі майстер-системи, звані також системами майстер-ключа. Для створення подібних систем вам слід зв'язатися з нами будь-яким способом, щоб обговорити деталі створення — їх може бути досить багато.

Майстер-системою називають певну кількість замків і ключів, що мають різний рівень доступу. Ключі можуть об'єднуватися в ієрархічному порядку, головний ключ, що відкриває всі двері групи, називають майстер-ключем.

Існує досить велика кількість схем, за якими збираються майстер-системи. Ми наведемо найпоширені варіанти.

1. Схема одного ключа

Схема одного ключа є найпростішою — вона складається тільки з одного ключа, як зрозуміло з назви, і певної кількості циліндрів. Усі замки відмикаються одним загальним ключем.

майстер-система аблой

Застосування. Усі приміщення заміського будинку відмикаються одним ключем. Можна використовувати дві схеми одного ключа — ворота гаража і вихід з нього, наприклад, відмикаються одним ключем, інші двері будинку іншим.

2. Схема майстер-ключа

Найпростіша схема з майстер-ключем, що знаходиться на вершині ієрархії. Він відмикає всі двері, кожен з ключів нижнього рівня відмикає тільки свої двері.

майстер-система аблой

Застосування. Кожен із співробітників поліклініки може відімкнути тільки особистий кабінет, завідувач своїм майстер-ключем може відмикати усі двері своїх співробітників.

3. Схема головного майстер-ключа

Схема, яка об'єднує два варіанти попередньої схеми з майстер-ключем. Майстер-ключ відмикає всі двері, субмастер-ключі відмикають двері своєї групи, кожен з ключів нижнього рівня відмикає тільки свої двері.

майстер-система аблой

Застосування. Мешканці готелю своїми ключами відкривають тільки двері своїх номерів. Покоївки можуть своїми субмастер-ключами відкривати для прибирання всі двері тільки свого поверху. Керуючий готелем може відмикати майстер-ключем абсолютно всі двері на всіх поверхах.

4. Схема центрального замка

При такій схемі ключі можуть відкривати свої двері, а також інші двері (зазвичай загального призначення).

майстер-система аблой

Застосування. Працівники офісу можуть своїм ключем відкривати двері тільки особистого кабінету. Водночас цими ж ключами вони зможуть відмикати загальні вхідні двері в офіс.

Наведені схеми відображають лише найпоширені комбінації. Схеми можуть бути дуже гнучкими і складними — можна комбінувати різні вищенаведені варіанти в залежності від потреби. Проектування і виготовлення майстер-систем вимагає певного часу, і чим складніше схема, тим більше буде потрібно часу для всіх стадій виготовлення.

Проектування і створення систем майстер-ключа з циліндрів Abloy Protec