Перепрошивка (перекодування) циліндрів Abloy Protec 2 в Україні

Авторизований сервіс-центр магазина «Добрий дім», офіційного постачальника циліндрів Abloy, виконує роботи по перекодуванню (перепрошивці, зміні секрету) механізмів Protec і Protec 2.

Сервіс-центр знаходиться в Одесі, але якщо вам нема де замовити потрібну роботу, або ви не довіряєте фахівцям найближчого сервісу, то ви можете відправити свій циліндр «Новою поштою» в «Добрий дім», де з ним проведуть необхідні роботи, після чого тим же способом відправлять вам. Транспортні витрати оплачує власник циліндра.

логотипи

Сервіс-центр існує понад 20 років і є членом Української федерації «Локсмайстер», що об'єднує сервісні служби, які надають високоякісні послуги в сфері замково-дверних робіт. «Добрий дім» також має сертифікат SPV Company LTD, що надає право обслуговування циліндрів Abloy і виготовлення дублікатів ключів цієї компанії.

Що дає перекодування і навіщо воно потрібне


Якщо сформулювати коротко, то значну економію коштів. Зрозуміло, що якщо ви читаєте ці рядки, то у вас проблеми з безпекою — вкрадений ключ, якимось чином у когось залишився небажаний доступ і т. ін. Ключі Protec 2 захищені від копіювання, тому, якщо ключ просто загублений, то це одна справа. Але якщо ключ вкрадений, то ніщо не заважає зловмисникові простежити і дізнатися вашу адресу. У такому разі потрібно міняти циліндр, але Protec 2 дозволяє виконувати зміну секретного коду, яка обійдеться вам приблизно в два рази дешевше вартості нового циліндра. Protec 2 не можна віднести до продукції бюджетного класу, тому сума економії буде відчутна.

Види перекодування


Існують два варіанти зміни секретного коду — один дорожче, інший дешевше. Кожен з них вибирається в залежності від ситуації, що склалася.

Перепрошивка зі збереженням старих ключів

Дублікати ключів всіх циліндрів рівня Protec 2 коштують досить дорого. Тому, якщо є можливість використати старі ключі, то цей варіант дасть найбільшу економію. Він передбачає зміну секрету старих ключів, а потім перекодування циліндра на їх нову кодову нарізку. Зміна кодування ключів коштує набагато дешевше нових дублікатів, завдяки чому і досягається максимальна вигода. Після перекодування загублений або вкрадений ключ циліндр не відчинить.

Перепрошивка з новими ключами

Цей варіант більш радикальний — береться новий набір ключів, і здійснюється перепрошивка циліндра на їх кодування. Коштує він дорожче за попередній варіант, але навіть в цьому разі вартість нового набору ключів і робіт не зрівняється з вартістю нового циліндра.


Фахівці сервісного центру також здійснюють інші роботи з циліндрами Abloy. Отримати довідку можна, зателефонувавши за телефонами цього сайту, або за допомогою форми зв'язку.

Сервісні роботи з циліндрами Аблой Протек 2 в Україні в авторизованому центрі