Циліндри Abloy Protec 2 в Дніпрі з безкоштовною доставкою

Якщо ви житель Дніпра і вам нема де купити гарантовано оригінальний циліндр Abloy, або ви хочете мати справу з перевіреним офіційним дистриб'ютором, то ми можемо вислати «Новою поштою» потрібну личинку у Дніпро. Фахівці нашого сервіс-центру можуть зібрати нестандартний циліндр потрібної довжини (стандартні є в наявності), а також виготовити необхідну кількість дублікатів. Ви зможете отримати серцевину в найближчому поштовому відділенні Дніпра, а потім виконати оплату — відправка здійснюється післяплатою, передоплати не потрібно.

Купити Abloy Protec2 в нашому офіційному інтернет-магазині.
Безкоштовна доставка по Україні без передоплати.

Якщо ви шукаєте Protec 2, то розумієте, що це за циліндр. В іншому разі ви зможете заповнити прогалини в знаннях, ознайомившись з характеристиками механізмів Abloy Protec 2.

Особливості циліндрів, серцевин та личинок Abloy Protec 2

Циліндрові механізми Protec 2 належать до топових механізмів світового класу. В їх основі лежить дисковий механізм, який робить циліндри довговічними, невибагливими в роботі та надає надвисокий рівень працездатності в умовах забруднення.

Перераховані властивості важливі, але на першому місці повинна знаходитися стійкість до зламу — як вандального, так і інтелектуального. З цього погляду циліндр так само надійний — на побутовому рівні його з повною впевненістю можна назвати нерозкривним, якщо вести мову про інтелектуальні методики розкриття, і максимально захищеним проти силових дій. У цьому технічному описі пояснюється, завдяки чого досягаються такі високі показники.

Технічний опис циліндра Abloy Protec 2


Циліндрам Protec 2 присвоєно клас Extra Security, кількість можливих варіантів секретних комбінацій наближається до 2 мільярдів. Типорозмір корпусу — стандарт DIN (євроциліндр). Циліндр відповідає вимогам стандартів UL 437 і EN 1303, контроль якості виробництва — стандарту ISO 9001. Дисковий механізм і ключ циліндрів Protec 2 захищені патентами.

Конструкція та особливості Protec 2

Основу секретної частини складають 11 дисків з різною нарізкою, взаємодіючих з секретною нарізкою ключа. У механіці відсутні пружини та піни, завдяки чому досягається надійність в роботі із мінімальним тертям. Крім самої конструкції, тертя зменшує запатентована система AWS (Anti Wear System), яка мінімізує знос механіки і робить її дійсно безвідмовною при роботі навіть в найсуворіших умовах.

В Protec 2 використовується спеціальна методика нарізки секретного коду на ключі та дисках — вона нанесена під двома різними радіусами. Методика також запатентована під назвою 2R.
І нарешті остання запатентована система — DBS, що служить для повернення дисків в початкове положення після вилучення ключа.

Наступна особливість — інтерактивний елемент ключа у вигляді рухомої кульки. Його наявність дозволяє механіці ротора розпізнати саме ключ Protec 2 — без інтерактивного елемента циліндр не відчиниться навіть при повному збігу кодової нарізки. Зрозуміти роботу дискового механізму та взаємодію ротора з ключем допоможуть ескізи і відеоматеріал (рос. мовою).

Корпус звичайного механізму Protec 2 відлитий зі сталі. Посилена модифікація Protec 2 Hard оснащена корпусом із загартованої сталі, зовнішня частина ротора циліндра додатково захищена загартованою шайбою. Слід зазначити, що корпуси більшості циліндрів інших виробників відлиті з латуні, тому навіть звичайна модель Protec 2 перевершує їх в міцності. Зовнішня і внутрішня половини механізму з'єднані потужною планкою з нержавіючої сталі.

Protec 2 оснащений функцією Emergency. Її також називають антипанікою або фрикційністю. Функція Emergency означає, що циліндр гарантовано відкриється ключем незалежно від того, під яким кутом залишений ключ з іншого боку механізму. Переоцінити корисність цієї особливості, скажімо, під час пожежі дуже складно — вона може врятувати життя.

Наступна особливість — система Modular, що дає можливість складання циліндра потрібної довжини з кроком 5 мм завдяки модульним вставкам, що розміщуються між половинами корпусу. Їх використання дозволить в спеціалізованому сервісному центрі зібрати будь-який нестандартний циліндр.

Протистояння інтелектуальному розкриттю


Стійкість Protec 2 до маніпулятивних, не руйнуючих методик, дуже висока. У лабораторних умовах, витративши невизначену кількість часу, можна розкрити будь-який циліндр. На побутовому рівні можна вести мову про повну нерозкривність Protec 2 — про це можна запитати працівників сервісів, які здійснюють аварійне відкриття — циліндри такого класу не розкривають інтелектуально, а зламують силовими інструментами — болгаркою, дрилем і т. ін.

Якщо вести мову про конкретні способи маніпуляції, то бампінг виключений повністю — такою методикою розкриваються тільки механізми з пінами, яких в Protec 2 немає. Відмичками або спецінструментом Protec 2 розкрити якщо і можна, то виключно важко і з великими часовими витратами — в Австралії, наприклад, Protec 2 рекомендований до використання в урядових установах. У будь-якому разі, про достовірно відомі випадки «чистого» розкриття Protec 2 в Україні і Дніпрі зокрема відомостей немає.

Протистояння силовому зламу


З погляду на протистояння до силових дій — свердлінню, зламу, вириванню та іншим — Protec 2 можна назвати одним з найстійкіших механізмів, особливо, якщо вести мову про моделі Protec 2 Hard із загартованим корпусом. У всіх моделях Protec 2 перший диск виготовлений із загартованої сталі, що ускладнює висвердлювання.

Спробам розламу або розриву протистоїть потужна вставка з нержавіючої сталі (див. ескіз), а спробам вбивання — кут кулачка в 30 градусів в закритому положенні механизму.

Проте навіть при такому оснащенні про абсолютний захист від силових впливів говорити не доводиться — усі без винятку циліндри всіх виробників і всіх цінових категорій уразливі до силового зламу — їх торець завжди доступний будь-якому інструменту.

Значно посилити захист може захисна фурнітура за умови її правильної установки. Вона підвищить рівень протистояння всім силовим методикам зламу, насамперед забиванню — кут кулачка не можна назвати рішенням, яке повністю виключає вибивання (кувалдою наприклад). Непрямим чином її установка збільшить і протистояння інтелектуальним методикам — маніпулювати крадійським інструментом крізь проріз захисту стане важче.

Перелік особливостей Protec 2


 • Виготовлення на території Фінляндії
 • Клас секретності — Extra Sucurity (2 млрд комбінацій)
 • Циліндр відповідає вимогам стандартів UL437, EN1303 та ISO9001
 • Захищений патентом дисковий механізм секретності
 • Захищена патентом нарізка 2R за двома радіусами
 • Захищена патентом методика зниження тертя AWS
 • Захищена патентом система DBS, що повертає диски в початкову позицію
 • Захищений патентом ключ з інтерактивним елементом
 • Система Emergency (антипаніка)
 • Найвищий рівень працездатності в суворих умовах (обмерзання, запиленість і т. ін.) завдяки відсутності пінів і пружин, а також наявності AWS
 • Найвищий рівень протистояння інтелектуальному розкриттю завдяки особливостям дискового механізму, способу нарізки та інтерактивному елементу ключа
 • Максимально можливий рівень протистояння силовому зламу завдяки використанню сталевого корпусу і загартованих елементів (загартованого корпусу у Protec 2 Hard)
 • Система Modular, що дозволяє виконувати збірку циліндра потрібної симетрії
 • Захищені від вільного копіювання ключі
 • Можливість складання з Protec 2 майстер-систем

Варіанти покриття


Можливі варіанти покриття Protec 2: хром, матовий хром, латунь.

Моделі Protec 2


 • CY 321 — напівциліндр
 • CY 322 — ключ-ключ
 • CY 323 — ключ-тумблер
 • CY 331 — напівциліндр, загартований корпус
 • CY 332 — ключ-ключ, загартований корпус
 • CY 333 — ключ-тумблер, загартований корпус

Копіювання ключів Protec 2


Ключі Protec 2 захищені від вільного копіювання — замовити дублікат можна тільки у разі наявності картки власника циліндра. Виготовлення дублікатів здійснюється в сертифікованих сервіс-центрах.

Комплектація Protec 2


Комплект містить циліндр, картку власника, три ключі та кріпильний гвинт.

Безкоштовна доставка Abloy Protec 2 до Дніпра від офіційного постачальника