Про компанію Abloy

Фінська компанія Abloy входить в групу корпорації Assa Abloy, що є також власником Mul-T-Lock, Vachette та інших відомих брендів світового класу. Офіційний сайт Assa Abloy — www.assaabloy.com

бренди аса аблой

Бренди, власником яких є Assa Abloy

Abloy спеціалізується на рішеннях в сфері безпеки і дверної автоматики — найвідомішими в Україні продуктами компанії є навісні замки, циліндри та дверні дотягувачі. Компанія є брендом світового класу, що має дистриб'юторів і офіційних постачальників щонайменше в 90 країнах світу, зокрема і Україні. Офіційний сайт Abloy — www.abloy.com.

Історія компанії почалася на початку 20 століття. Саме в той час, в 1907 році, механіком з Гельсінкі Емілем Хенрікссоном був винайдений дисковий механізм, який є основою сучасних циліндрів Abloy. Винахід витримав перевірку часом, вистоявши в жорсткій конкуренції з іншими, не менш іменитими виробниками. А замки з дисковим механізмом отримали другу назву — фінські замки.

логотип і дисковий механізм аблой

Старий логотип і дисковий механізм Abloy

Продукція Abloy є еталоном якості та надійності. Це досягається виробництвом, що не виходить за межі країни — продукція виготовляється на двох заводах у Фінляндії, головним підприємством є завод Abloy Oy в Йоенсуу. Другим чинником є багаторазовий контроль — вся продукція проходить перевірку на різні аспекти у власній лабораторії Abloy, а потім в інших авторизованих лабораторіях.

завод аблой оу

Головний завод Abloy Oy

завод аблой

Виробничі приміщення Abloy

З 80-х років минулого століття Abloy Oy сертифікований стандартом якості SFS-EN ISO9001, через десять років виробництво отримало сертифікат системи екологічного менеджменту SFS-EN ISO14001. У 2009 компанія Abloy отримала сертифікат OHSAS 18001 — стандарту, який встановлює норми промислової безпеки та охорони праці.